Naruto Antrict
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Discord: https://discord.gg/hWQc5aT
2. Forum: https://mysticland.forumotion.me
Roleplay Vreme
Datum i Doba

  • Era: Seoska
  • Godina: 2.
  • Godišnje Doba: Proleće
  • Mesec: Maj
  • Dan: 16.
  • Doba Dana: Suton (18:30)
Vremenska Prognoza

  • Zemlja Vatre: Mestimično Oblačno
  • Zemlja Munje, Kamena: Grmljavina sa jakom Kišom
  • Zemlja Vode: Gusta Magla sa Grmljavinom uz jaku Kišu
  • Zemlja Vetra: Peščane Oluje širom Zemlje.

Veoma Važne Informacije
Event:
Discord Server

Go down
Bog
Bog
Vlasnik
Vlasnik
Posts : 439

Biografija Karaktera Empty Biografija Karaktera

Sat Aug 15, 2020 4:49 am
U par recenica nam ispricate ono sto bi smo trebali znati o vama! :study:

Nije Obavezno


Ownership: komentar modifikovan dana: Fri Oct 23, 2020 3:34 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Anonymous
Sasuke Uchiha
Gost

Biografija Karaktera Empty Re: Biografija Karaktera

Thu Aug 20, 2020 10:54 pm
Rođen sam kao darovito dete sa 3 stila cakre.Kad sam bio mali upadao sam u razne probleme sa drugom decom i bio sam odbacen.Imao sam jednog prijatelja koji je bio iz istog klana i uvek tu kada mi je bio potreban.Jednog dana kada smo bili u parku  upali u raspravu sa cuninima koji su nas  vređali kada sam im uzvratio krenuli su da nas tuku i nesvesno probudio sam saringan u besu a potom im naneo teske povrede i mesec dana kasnije postao sam genin.Pao sam u tim sa mojim jedinim drugom i devojkom u koju sam se kasnije zaljubio. Dobili smo odlicnog senseija koji je bio strog ali i pravedan. Na misijama sam se istakao i dali su mi da polazem za cunina sa 12 godina i polozio sam. Na misije smo isli samo ja i moj tim bez senseija jer je nas sensei oboleo od bolesti cakra sistema i nije mogao da se bori.Nakon 2 godine sa 14 godina postao sam jonin.Nekoliko meseci posle nas sensei je umro sto je mene i mog druga jako pogodilo i tako smo probudili mangekyo šaringan ali u početku nismo znali šta je taj šaringan pa smo ga istraživali.Otkrili smo da ima dosta neodkrivenih moći.Na jednoj misiji smo upali u  zasedu od 20  anbua sela magle i morali smo da se skrivamo 7 dana.Odlucili smo da se borimo sa njima.U toj borbi je moj drug teško ranjen a moja drugarica ubijena i morali smo da se povucemo kada  smo im pobegli  video sam da moj drug umire i nakon nekoliko minuta on je umro.Uzeo sam njegove oči i pošto smo znali za ečni mangekyo šaringan presadio sam njegove oci umesto mojih.A onda sam iz besa našao tu anbu jediicu i sve ih ubio.Pošto je za to hokage čuo ponudio mi je da budem anbu  što je bilo sve što sam hteo. Istakao sam se u nekim misijama,špijunirao ostala sela,ubijao važne činovnike i gnerale.Sa 15 godina sam postao anbu i zamenik hokagea.Nakon toga nekoliko meseci kasnije usavršio sam tehniku teleportacije i postao sam jedan od najbržih i najjačih šinobija na svetu
Izvinjavam se ako sam malo preterao

-Ovo je napisao nas clan ali je njegov acc iz nekog razloga izbrisan, sjajno je ovo napisao!-
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐
Na vrh
Similar topics
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu