Naruto Antrict
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Discord: https://discord.gg/hWQc5aT
2. Forum: https://mysticland.forumotion.me
Roleplay Vreme
Datum i Doba

  • Era: Seoska
  • Godina: 2.
  • Godišnje Doba: Proleće
  • Mesec: Maj
  • Dan: 16.
  • Doba Dana: Suton (18:30)
Vremenska Prognoza

  • Zemlja Vatre: Mestimično Oblačno
  • Zemlja Munje, Kamena: Grmljavina sa jakom Kišom
  • Zemlja Vode: Gusta Magla sa Grmljavinom uz jaku Kišu
  • Zemlja Vetra: Peščane Oluje širom Zemlje.

Veoma Važne Informacije
Event:
Discord Server

Soba Stanice Pripravnosti Dzonina

+6
Fugano Nara
Kakaši Hatake
Hana
Tenzo
Sakamaru Hatake
Bog
10 posters
Go down
Bog
Bog
Vlasnik
Vlasnik
Posts : 439

Soba Stanice Pripravnosti Dzonina Empty Soba Stanice Pripravnosti Dzonina

Mon Mar 15, 2021 2:09 am
Soba Stanice Pripravnosti Dzonina 2WEaxtT
Ovo je soba u kojoj dzonini i čunini borave dok čekaju da dobiju novo zaduženje...
Sakamaru Hatake
Sakamaru Hatake
Master Sensei
Master Sensei
Posts : 54

Informacije o Karakteru
Lojalnost: /
Datum Roђeњa: 16.8.29. EZD
Šinobi Karton:

Soba Stanice Pripravnosti Dzonina Empty Re: Soba Stanice Pripravnosti Dzonina

Thu Sep 30, 2021 1:22 am
(Sedi na kauču i drema)

(Svetla bi bila isključena tako da bi u sobi bio totalni mrak)
Tenzo
Tenzo
Posts : 16

Informacije o Karakteru
Lojalnost: Konohagakure
Datum Roђeњa: ?
Šinobi Karton:

Soba Stanice Pripravnosti Dzonina Empty Re: Soba Stanice Pripravnosti Dzonina

Thu Sep 30, 2021 1:28 am
(Stvorio bi se u tišini i seo pored Sakamarua ne progovarajući ni reč)

(Opustio bi se i slušao zvuke grmljavine)
Hana
Hana
Posts : 1

Informacije o Karakteru
Lojalnost: Konohagakure
Datum Roђeњa: -
Šinobi Karton:

Soba Stanice Pripravnosti Dzonina Empty Re: Soba Stanice Pripravnosti Dzonina

Thu Sep 30, 2021 1:30 am
(Stvorila bi se odmah posle Tenzoa)

(Bacila bi se na kauč i legla da drema dok čeka ostale)
Kakaši Hatake
Kakaši Hatake
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Posts : 178

Informacije o Karakteru
Lojalnost: Konohagakure
Datum Roђeњa: 18.9.27. EZD
Šinobi Karton:

Soba Stanice Pripravnosti Dzonina Empty Re: Soba Stanice Pripravnosti Dzonina

Thu Sep 30, 2021 1:34 am
(Ušao bi u sobu i jedva video ostale u mraku)

(Seo bi pored Tenzoa)

Sakamaru je takodje tu, čini mi se da se nešto ozbiljno dešava.
Fugano Nara
Fugano Nara
Master Sensei
Master Sensei
Posts : 106

Informacije o Karakteru
Lojalnost: Konohagakure
Datum Roђeњa: 6.4.23. EZD
Šinobi Karton:

Soba Stanice Pripravnosti Dzonina Empty Re: Soba Stanice Pripravnosti Dzonina

Thu Sep 30, 2021 1:36 am
(Stvorio bi se)

(Ugledao bi sve okupljene, ali teško zbog mraka)

(Samo bi seo pored Kakašija bez ijedne reči)
Tonbo Tobitake
Tonbo Tobitake
Posts : 25

Informacije o Karakteru
Lojalnost: Konohagakure
Datum Roђeњa: 7.9.32. EZD
Šinobi Karton:

Soba Stanice Pripravnosti Dzonina Empty Re: Soba Stanice Pripravnosti Dzonina

Thu Sep 30, 2021 1:37 am
(Stvorio bi se na kauču toliko tiho da su ga jedva primetili)

(Sedeo bi i pospano dremao)
Reto Tatami
Reto Tatami
Posts : 13

Informacije o Karakteru
Lojalnost: Konohagakure
Datum Roђeњa: 19.9.23. EZD
Šinobi Karton:

Soba Stanice Pripravnosti Dzonina Empty Re: Soba Stanice Pripravnosti Dzonina

Thu Sep 30, 2021 1:38 am
(Stvorio bi se sa rukama u dzepovima i seo pored Hane)

(Ugledao bi Kakašija i posmatrao ga)

I Kakaši-san je tu...
Raido Namiaši
Raido Namiaši
Posts : 1

Informacije o Karakteru
Lojalnost: Konohagakure
Datum Roђeњa: 4.3.24. EZD
Šinobi Karton:

Soba Stanice Pripravnosti Dzonina Empty Re: Soba Stanice Pripravnosti Dzonina

Thu Sep 30, 2021 1:39 am
(Stvorio bi se)

(Seo bi pored Tonboa)

Reto, Kakaši, Tonbo... svi veliki dzonini sela lista su tu, nešto se dešava...
Sai
Sai
Administrator
Administrator
Posts : 127

Informacije o Karakteru
Lojalnost: Konohagakure
Datum Roђeњa: 28.5.26. EZD
Šinobi Karton:

Soba Stanice Pripravnosti Dzonina Empty Re: Soba Stanice Pripravnosti Dzonina

Thu Sep 30, 2021 2:23 am
(Stvorio bi se)

(Ugledao bi sve prisutne)

Neće trajati dugo... 

Pozvao sam vas iz razloga što ću vam svima dati misije. Kao što ste čuli, na samitu Zemlje Vatre nakon Tobiramine ostavke titulu Hokagea preuzela je Mikura. Zbog toga što je Mikura u startu svoje vladavine poslala ultimatum Selu Magle ona je smenjena, a ja sam njen naslednik. Ipak... odlučeno je da se njena želja usliši, svako od vas, velikih dzonina i kapetana dobiće zaduženje. Operacija Sukob će predstavljati plan u kom će zaduženja biti ovakva Sakamaru Hatake će sa svojom jedinicom Crnih Operativaca da uplovi u mora Sela Magle sa srednjim izradjenim trgovačkim brodem simbola Sela Peska. Kada to učini, on će doći do obale Zemlje Vode sa juga gde je granica najosetljivija i čekaće znak za podršku Kakašijevom vojnom odredu. Kakaši će voditi mornaricu sa oko 50 ratnih brodova, najmodernijih i opremljenijih, što se tiče posade na raspolaganju će imati oko 20.000 vojnika. On će se iskrcati direktno na zapad Zemlje Vode gde će pokušati da se probije. Hanin odred Iči će uz pomoć dva priključka na glavnom brodu ispod vode (U prevodu podmornice) da tajno čuva Kakašijevu flotu, u slučaju da uleti odred ANBUA Sela Magle, Hanin tim će imati misiju da ih sve eleminiše.
(Tenzo bi se raspršio u dim) Tenzo... on će imati ulogu da zaštiti Fuganov Elitni Medicinski Odred, Fugano će voditi operaciju sa Kakašijem, njih dvoje imaju najveći nivo intaligencije u selu. Zasebni medicinski brod će pod obeležijem Sela magle ići oko kilometar iza glavne flote, Fugano nam je najbitniji. Tonbo ima glavnu ulogu u ovom napadu jer će se na pola puta od glavne flote odvojiti njegov mali brod sa njegovim elitnim infiltracionim timom, oni će sa severa imati ulogu da se spuste do sela magle i onesposobe čuvare na kapiji, potom da kapiju pripreme za doček Kakašija. Reto će pre svih otići sa svojim Izvidjačkim timom da izvidi okean u granicama Zemlje Vode, oni će imati ulogu da nas obaveste o svemu, imaće ulogu obaveštajne jedinice, Reto od tebe očekujem da sve pripremiš za invaziju i da nam daš svaku informaciju 100% tačno, imam totalno poverenje u tebe, nemoj da me razočaraš, dobićeš takodje Yamanaka Klan pod svojom komandom. Raido, tebi će ovo biti prvi fronatlni rat, od tebe očekujem da blokiraš sam istok zemlje, tvoja misija je da prenosiš informacije o stanju na istoku i jugu, tvoja glavna misija je da ne dozvoliš bilo kakvo snabdevanje vojske Sela Magle ili da im dozvoliš da pobegnu. Ti ćeš napadati, ali polako, Sakamaru će ti pomoći sa svojim jedinicama jer će ti biti najbliži. Na samom kraju, osoba koja nije prisutna, a treba da radi isto što i Raido na severnom frontu i isto što i Sakamaru na južnom jeste Šisui sa Arašijem. Itači će im takodje pomoći, on će voditi svoj ANBU Odred tako da će im biti podrška. Očekujem da svako sluša svoje naredbe iz glavnog štaba. Ja ću sa Kotetsuom i njegovim odredom da prenosim informacije Yamanaka Klanu na vašim pozicijama, tako da ćete svaku informaciju dobijati brzo i bez greške. Netaku, Fukuro, Himicu Aburame i Hajate... oni će biti podeljeni, Netaku ide u Raidovu jedinicu, Fukuro u Fuganovu, Himicu Aburame u Tonbuovu, a Hajate će biti smešten u Šisuijevu. Skorije su došle i sestre Asame i Misame, one će sa Madarom i ostalim Učihama čuvati selo, Tobirama će biti komadant odbrambene jedinice. Mali broj vojske će ostati u selu, jer će većina biti poslana na front, ali obećana nam je vojna pomoć Sela Peska, oni su već postavili najboljeg oficira Katsua sa svojim elitnim paklenim jedinicama na granice širom Zemlje Vatre. Nemamo brige, Hikari je jedna od mojih najpoverljivij osoba, ne bi me nikada izdao, ali da se ne bi bojali, Himicu, moj zamenik iz organizacije će motriti na granice i na Selo Peska, on će sa elitnim najbolje obučenim šinobijima svakodnevno biti u punoj pripravnosti za napad svakoga ko predje granicu, a da nije iz našeg ili savezničkog sela, ali ako i saveznička sela stvore i mali delić sumnje, pa čak i ako se desi pobuna u našem selu Himicu će bez milosti ubiti svakoga pa čak i rodjenog sina ako je to potrebno. Genini će imati zaduženje da u slučaju napada na selo brzo evakuišu seljane. Kira Učiha će biti sa svojom malom jedinicom stacioniran malo dalje od sela na glavnoj stazi gde će čuvati prolaz. ANBU Jedinice neće biti mešane, što znači da Fukote, Hjurame i ostali ANBU Članovi ostaju pod komandom svojih nadredjenih to jest Tenzoa, Sakamarua, Hane i tako dalje, sem Šizua koji će dobiti misiju da čuva Hokage sa svojim timom, to jest mene i Tobiramu. Hjuga klan će biti pola-pola podeljen u Retovu i Raidovu jedinicu zbog bjakugana koji je stvoren za izvidjanje, ali su dosta borbeni pa će biti korisni Raidu. Mikura i ja smo isključeni iz plana jer ćemo komandovati iz štaba. U ovom Ratu naši saveznici su Selo Peska, Kiše, Trave, Vodopada i Toplih Voda, a Zemlja Čaja i Meda će nam pružati novčanu pomoć i snabdevanje hranom i oružjem. Nadam se da sam bio jasan i da je plan dobar... Raštrkajte se, ako imate pitanja ostanite.

OFF Napisaću da ste se raštrkali da nepravimo gužvu, ako neko želi da ostane neka samo to napomene.

(Raštrkali bi se, a on bi ostao)
Kakaši Hatake
Kakaši Hatake
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Posts : 178

Informacije o Karakteru
Lojalnost: Konohagakure
Datum Roђeњa: 18.9.27. EZD
Šinobi Karton:

Soba Stanice Pripravnosti Dzonina Empty Re: Soba Stanice Pripravnosti Dzonina

Thu Sep 30, 2021 2:24 am
Definitivno se nećemo pokajati što je izabran za Hokagea. Ima odličan plan... Hvala Vam Lorde...


(Raštrkao bi se)
Fugano Nara
Fugano Nara
Master Sensei
Master Sensei
Posts : 106

Informacije o Karakteru
Lojalnost: Konohagakure
Datum Roђeњa: 6.4.23. EZD
Šinobi Karton:

Soba Stanice Pripravnosti Dzonina Empty Re: Soba Stanice Pripravnosti Dzonina

Thu Sep 30, 2021 2:26 am
Ovaj plan je idealan, nema skoro ni jednu grešku. Računajući da otprilike znam vojnu moć Kirigakurea, ovo je čak i za njih previše, neće očekivati takav napad...


(Nestao bi)
Sponsored content

Soba Stanice Pripravnosti Dzonina Empty Re: Soba Stanice Pripravnosti Dzonina

Na vrh
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu