Naruto Antrict
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Discord: https://discord.gg/hWQc5aT
2. Forum: https://mysticland.forumotion.me
Roleplay Vreme
Datum i Doba

  • Era: Seoska
  • Godina: 2.
  • Godišnje Doba: Proleće
  • Mesec: Maj
  • Dan: 16.
  • Doba Dana: Suton (18:30)
Vremenska Prognoza

  • Zemlja Vatre: Mestimično Oblačno
  • Zemlja Munje, Kamena: Grmljavina sa jakom Kišom
  • Zemlja Vode: Gusta Magla sa Grmljavinom uz jaku Kišu
  • Zemlja Vetra: Peščane Oluje širom Zemlje.

Veoma Važne Informacije
Event:
Discord Server

Go down
Bog
Bog
Vlasnik
Vlasnik
Posts : 439

Pravila Igre Empty Pravila Igre

Fri Aug 14, 2020 10:08 am
Zdravo svima, ovo su pravila najvaznijeg dela a to je RP... Administratori su tu uvek (a ja sam jos uvekniji od njih) tako da ako imate neko pitanje ili slc slobodno se obratite Masterima ili Adminstratorima...


Osnovno je da se registrujete a zatim izberete izgled vaseg lika i posaljete ga vasem Masteru, vas izgled lika mora da izgleda kao da je iz naruta. Posle toga morate se javiti Bogu u PM (Opet cudno zvuci) da vam da nekog ko ce vas dalje uputiti u igru. Valuta u ovoj igri se zove RYO, njega cete dobijati kroz igru to jest kroz radjenje misija i slc. Novac je ovde vrlo bitan jer postoje razne stvari koje mozete kupiti kako bi se upgrade. Zatim morate otici u temu za Selo i Klanove te tu izabrati ove dve stvari tacnije npc ce to sam uciniti za vas.

Informacije:
Pol - Mozete biti musko ili zensko (Vas izbor) takodje mozete biti i None sto znaci da nsite ni jedno ni drugo mada vam za to treba dobar razlog.

Lojalnost - Na pocetku igre dobijate selo, kada dobijete vase selo tada vi doijate lojalnost istog, naravno tokom igre mozete preci u drugu lojalnosti ili ostati bez iste.

Godine - Mi dajemo vase godine na osnovu vaseg izbora. Kontaktirajte admina i prenesite mu zahtev.

Rank - Rank dobijate tokom igre, obicno ga daje vodja vaseg sela.

To su glavna pravila i uputstvo, nadam se da cete uzivatiu forumu... :)
Na vrh
Similar topics
Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu